جستجو و دانلود آخرین

مگاپیپر؛ پایگاه جامع دسترسی و دانلود رایگان مقالات انگلیسی، مقالات فارسی، مجلات علمی، پایان نامه، استاندارد و کتاب

خدمات مگاپیپر مگاپیپر به دنبال ارايه خدمات و ابزارهای مناسب، برای تسهیل فرآیند پژوهش های علمی است. جستجو پیشرفته، دسترسی بدون محدودیت، سریع و آسان به منابع دست اول علمی، هدف اصلی خدمات مگاپیپر است.

موتور جستجو منابع علمی

سیستم جستجوی منابع دیجیتال (Orca Search) امکان جستجو در بیش از ۱۲۵ میلیون رکورد منابع دیجیتال، شامل ۱۰ نوع مدرک را ایجاد میکند.

درنا(دانش روز، نامحدود)

سرویس دسترسی مستقیم درنا، برای پژوهشگران حرفه‌ای امکان دسترسی مستقیم و متنوع، به تمام پایگاه های علمی را فراهم میکند. بدون وقفه، بدون واسطه!

مشابهت یابی علمی

ithenticate یک سرویس مشابهت یابی و تشخیص سرقت ادبی است، که در حال حاضر توسط ناشران علمی و گروه های پژوهشی در سراسر جهان پشتیبانی و استفاده می شود

درباره ما

مگاپیپر سرویس جستجو، دسترسی مستقیم و دانلود رایگان منابع علمی و محصولی از شرکت ایده پردازان جوان فالینوس است. مگاپیپر با بهره گیری از سیستم جستجوی منابع دیجیتال (Orca Search) امکان جستجو در بیش از ۱۲۵ میلیون رکورد منابع دیجیتال شامل ۱۰ نوع مدرک را ایجاد میکند، که مهمترین آنها عبارتند از: مقالات ژورنالی لاتین (Journal Article)، مقالات کنفرانسی (Conference Paper)، کتابها (eBook) و نیز فصلهای کتاب، (Book Chapter)، و استانداردهای صنعتی، پایان نامه ها (Thesis) مقالات فارسی و گزارشها (Reports).

علاوه بر امکانات پیشرفته جستجو در بیش از 1800 پایگاه علمی، امکان دسترسی مستقیم و هدفمند به این پایگاه ها، با هدف تسهیل فرآیند تحقیق و پژوهش، برای پژوهشگران حرفه‌ای از طریق سرویس های ezAccess و درنا، فراهم شده است.

آفلاین سازی منابع دیجیتال و دیجیتال سازی منابع موجود کتابخانه‌ها، از سایر خدمات مگاپیپر است.

lib
پیام به پشتیبانی