قوانین و مقررات

کلیه منابع دانلود شده توسط شما صرفا برای استفاده شخصی بوده و هرگونه سوء استفاده از منابع پایگاه توسط افراد حقیقی و حقوقی، شامل: فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایتهای دیگر، ممنوع بوده و پیگرد قانونی تخلف از این موارد برای "شرکت ایده پردازان جوان فالینوس" محفوظ خواهد بود. تنها مواردی که در آن افراد بدون منافع تجاری به بازنشر آن در سایت ها یا وبلاگ های شخصی اقدام کنند، با ذکر منبع یا آدرس پایگاه مگاپیپر بلامانع است.

هرگونه استفاده نامناسب از امکانات پایگاه که منجر به از کار انداختن خدمات جاری آن باشد ممنوع است. همچنین شما مجاز نخواهید بود اقدام به تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که بطور معمول یا متعارف در دسترس کاربران قرار نگرفته و از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نمایید.

پایگاه مگاپیپر، تحت هیچ شرایطی، مسؤولیت تأخیر یا عدم کارکرد پایگاه را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

فعالیت این پایگاه بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسؤولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط شما، به عهده خود شما می باشد.

شما موظف هستید به هنگام ثبت نام اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. پایگاه مگاپیپر مسؤولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد. همچنین کلمه عبور شما محرمانه بوده و مسؤولیت حفاظت از آن به عهده خود شما می باشد لذا در صورتی که اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار سایرین قرار دهید حق هرگونه سوء استفاده یا اعمال محدودیتهای ناشی از آن برعهده شما خواهد بود.

این پایگاه برای دریافت الکترونیکی هزینه منابع الکترونیکی و حق عضویت و سایر هزینه ها دارای نماد الکترونیکی می باشد و پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، لذا پایگاه مسئول مشکلات احتمالی پرداخت از سوی بانک ها نخواهد بود.

عنوان و علامت تجاری «مگاپیپر» و سایر حقوق مرتبط با آن متعلق به شرکت ایده پردازان جوان فالینوس است و هرگونه استفاده از آن خلاف بوده و قابل پیگیری قضایی است. این شرکت در رابطه با ارائه خدمات "پایگاه تامین منابع علمی مگاپیپر" فقط از طریق پایگاه اینترنتی megapaper.ir و تمام زیردامنه های متعلق به آن اقدام می نماید و مسوولیتی در قبال خسارت وارده ناشی از درخواست خدمات شما از افراد یا شرکتهای متفرقه که ادعای نمایندگی این شرکت یا پایگاه را دارند، بر عهده ندارد.

این موافقتنامه به تشخیص پایگاه ممکن است به روز رسانی و اصلاح شود و شما موظف به بازبینی و رعایت مفاد آن دربخش «قوانین و مقررات» پایگاه می باشید. عدم اطلاع شما از مفاد به روز شده این موافقت نامه در معتبر بودن آن خللی وارد نخواهد نمود.

پیام به پشتیبانی