grammarly

با دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی گرامرلی ، نوشته‌های دقیق، واضح و بدون اشتباه بنویسید.

آنچه امروز می نویسیم، بخشی از هویت ما را شکل می دهد. آیا برای نوشتن و تصحیح متن های طولانی، به کمک احتیاج دارید؟ در چنین شرایطی ضرورت دسترسی به یک راه حل قابل اطمینان برای پیدا کردن ایراد های گرامری متن و تصحیح آن، بیش از پیش احساس می شود

Grammarly چیست


گرامرلی یک برنامه هوش مصنوعی آنلان است که می تواند اشکالات گرامری و املای متن شما را گرفته و آن را از نظر سرقت ادبی بررسی کند. این فرایند در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد و شما امکان بررسی این موارد را در پلتفرم های مختلف، از جمله پلتفرم وردپرس، ، فیسبوک، Microsoft Word و بسیاری از موارد دیگر خواهید داشت.

این برنامه تحت عنوان “دستیار گرامری رایگان” معرفی شده است و به نظر می رسد خدمات خوبی را برای افراد ارائه می کند. با این حال، باید توجه داشته باشید که مانند هر نرم افزار نوشتاری دیگر، Grammarly نیز محدودیت هایی دارد. ما در ادامه امکانات، مزایا و معایب و همچنین نرخ های موجود برای نسخه های پرمیوم و بیزینس گرامرلی را بررسی خواهیم کرد.

برای بسیاری از افرادی که نویسندگی بخش مهمی از شغل و یا حرفه آن ها را شکل می دهد، استفاده از نسخه رایگان گرامرلی یک «باید» است. با این حال، ممکن است شما در خلال نوشتن به ویژگی ها و امکاناتی نیاز پیدا کنید که در نسخه رایگان و حتی پرمیوم گرامرلی به راحتی در دسترس نباشد. به همین دلیل، ما در جدولی که در ادامه آمده است، ویژگی های نسخه های مختلف گرامرلی را مشخص کرده ایم. شما می توانید با کمک این جدول، بهترین نسخه گرامرلی را با توجه به نیازهای خود، مشخص کنید.


امکانات نسخه رایگان نسخه پرمیوم (12$/month)
بررسی گرامر و غلط های دیکته ای
بررسی دستور زبان، بافت و ساختار جمله ها X
تقویت واژگان X
بررسی سبک نوشتاری بر اساس استاندارد های یک ژانر خاص X
آشکارساز سرقت ادبی (بیش از 16 میلیارد صفحه وب را بررسی می کند) Xبرای دسترسی به امکانات این پلتفرم ابتدا باید ثبت نام کنیم. برای ثبت نام در گرامرلی به یک ایمیل نیاز داریم. با استفاده از ایمیل خود و انتخاب رمز عبور و وارد کردن نام خود می‌توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید. البته این امکان برای شما فراهم شده تا با استفاده از جیمیل و یا فیسبوک خود عضو گرامرلی شوید. پس از ثبت نام و تایید ایمیل خود وارد پنل کاربری گرامرلی می‌شویم.

در نسخه رایگان Grammarly امکان استفاده از یک سری ویژگی‌ها برای شما فراهم شده است که شامل بررسی املایی متن، اصلاح غلط‌های نگارشی احتمالی و پیشنهاد لغات جایگزین می‌باشد. علاوه بر این با توجه به مواردی که در بخش اول (Goals) به نرم افزار اعلام کردیم، متن را از جهات مختلف بررسی می‌کند و متن را به اصطلاح آراسته می‌کند. این بخش‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم، امکانات رایگان گرامرلی بود

grammarly

اگر مایل به بررسی حرفه‌ای‌تر و دقیق‌تر متون انگلیسی خود هستید، باید نسخه پرمیوم گرامرلی را تهیه کنید. در نسخه پولی، امکانات بخش رایگان به طور گسترده و نامحدود در اختیار شما قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که اکثر مترجمین حرفه‌ای ترنسیس، در نگارش و ترجمه مقاله ISI و متون تخصصی به زبان انگلیسی از این ابزار استفاده می‌کنند

سامانه مگاپیپر به جهت سهولت در استفاده از گرامرلی ، امکانی را جهت استفاده محققین و دانش پژوهان فراهم آورده است که بدون نیاز به تهیه اکانت ۱۲ دلاری و مشکلات دسترسی و تحریم ، از این سروریس خدمات دریافت کنند.

پیام به پشتیبانی